Polskie rugby na salonach – świetny występ Biało-czerwonych w Dubaju!

Nasza kobieca reprezentacja rugby siedmioosobowego po raz kolejny udowodniła, że na tę chwilę jest w naszym kraju jedyną, która czyni stały, regularny i zauważalny gołym okiem postęp. Podczas gdy Polski Związek po raz kolejny rozpisał konkurs na selekcjonera męskich drużyn 7 i 15-osobowych, nasze dziewczyny świetnie reprezentowały biało-czerwone barwy podczas prestiżowego turnieju w Dubaju.

Kubica w tym tygodniu oficjalnie w F1? “To formalność”

Dwa dni testów, łącznie 128 okrążeń, owacja od całego sztabu Willamsa, wielkie zainteresowanie mediów i nadzieja Polaków na powrót do elity – tak wygląda ostatni kilkadziesiąt godzin Roberta Kubicy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Polak ponownie będzie jeździł w Formule 1. Po wtorku i środzie spędzonych na torze w Abu Zabi brakuje już tylko oficjalnego komunikatu, że Polak po długiej przerwie znowu będzie ścigał się z najlepszymi kierowcami świata.

Prezent na urodziny? Kontrakt w Formule 1!

Ptaszki od dłuższego czasu regularnie ćwierkają na ten temat, ale tym razem pewne rzeczy można napisać oficjalnie – Robert Kubica w weekend, 29 i 29 listopada w Abu Zabi weźmie udział w testach opon Pirelli w barwach Williamsa. Polak po raz pierwszy będzie miał okazję sprawdzić się w samochodzie z tegorocznej konstrukcji. Wcześniej swoich sił próbował w samochodzie z 2014 roku.

Gollob wyjdzie ze szpitala! “Chcę normalnie żyć”

Tomasz Gollob do końca listopada wyjdzie ze szpitala. Żużlowiec, który 23 kwietnia miał wypadek podczas jazdy motocrossem nabawił się poważnej kontuzji kręgosłupa, która prawdopodobnie zakończy jego sportową karierę. Po siedmiu miesiącach od tamtego zajścia najlepszy w historii naszego kraju żużlowiec opuści szpital i dalszą część rehabilitacji będzie przechodził w domu.